درباره شفا

امروزه گسترش تکنولوژی وهمچنین تغییر در سبک زندگی آنچنان خواسته و ناخواسته حیات انسان ها را در سرتاسر کره خاکی تحت شعاع خود قرار داده که هیچ کسی را گریزی از این تحولات نخواهد داشت.

تغییر سبک زندگی از سنتی به مدرن فارغ از رفاه نسبی که برایمان فراهم نموده، تاکنون پیامد های منفی بسیاری با خود به همه تحمیل کرده که کمابیش همه ما شاهد آثار آن هستیم.

زندگی هزاران ساله بشر در دل طبیعت تعاملی سازنده میان تن آدمی و محیط پیرامونش داشته و این تعامل در طی سالیان دراز به تعادل رسیده بود اما مدرنیته آمد و این تعادل را به ضرر هر دوسوی این نمودار، بهم زد. هم انسان در این هجمه متضرر است وهم طبیعت.

طب سنتی اسلامی و ایرانی میراثی گرانبها بود که از پس قرن ها مطالعه و آزمون و رشادت حکمای بزرگی چون زکریای رازی، ابن سینا ودیگر نام های عظیمی که دنیایی را به کرنش وادار نموده بودند به ما رسید ولی اسفبار آنکه طب نوین به راحتی توانست طب کهن را از سرزمین ایران ریشه کن نماید. گرچه نمیتوان به دستاورد های بزرگ طب جدید دیده فرو بست اما لازم بود بزرگان و سیاستگزاران به همراهی و همسویی این دو تن در می دادند که ثمره ای جز پیشروی ایران در تولید علم ناب طب نبود.

و اما در هر لحظه ای که بتوان جلوی ضرر را گرفت لاجرم می شود به سود رسید پس چه کاری بهتر از اینکه فناوری را به خدمت سلامت وادار سازیم و این فلسفه شکل گیری فروشگاه شفاست.

فروشگاه اینترنتی شفا بر آن است با ارائه محصولات گیاهی و ارگانیک و جمع آوری بهترین فرآورده های بازار طب سنتی و با رعایت اصل اخلاق و انصاف گامی در جهت ارتقای سطح سلامت جامعه بر دارد و این مهم جز با همراهی تک تک شما محقق نخواهد شد.

رسالت ما تهیه بهترین مواد اولیه بر اساس استاندارد ها و مجوز های موجود از مزاجع ذی صلاح بوده و ضمانت می نماییم کالاهایی که در این فروشگاه به شما معرفی و عرضه می شود دارای اصالت می باشند.

فروشگاه شفا از تمام  تولید کنندگان محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی دعوت به عمل می آورد جهت حضور موفق در بازار این فروشگاه را انتخاب کرده و برای رساندن کالای خود به دست مصرف کننده نهایی، مسیری منصفانه را انتخاب نمایند.

همچنین از تمامی افراد فرهیخته جامعه که گروه هدف فروشگاه شفا را تشکیل میدهندتقاضا داریم ضمن اینکه با خرید از این فروشگاه به ارتقا سلامت خود و خانواده خود کمک می کنند، با پیشنهادات و انتقادات سازنده ما را در این راه حمایت نمایند.

با توجه به عدم تامین کالا توسط شرکت های تولید کننده لطفا قبل از هر گونه سفارش تماس بگیرید.
X