یک گام تا سلامتی

یک گام تا سلامتی

رشد سرسام آور تکنولوژی با آنکه هر روزه زندگی را بر ما آسان تر می کند ولی این رفاه به قیمت سلامت بشریت تمام شده است. فاصله گرفتن از سنت ها در بسیاری از شئونات زندگی نه تنها به نفع انسان نبوده بلکه باعث صدمات جبران ناپذیری گشته که آثار این صدمه ها را به روشنی شاهد هستیم.

بشر از بدو خلقت با معضلی به نام بیماری و عوامل تهدید کننده سلامتی آشنا شده و طی هزاران سال راه حل برخورد با این مشکلات را یافته است، راه حل هایی که از تعامل انسان و طبیعت بدست آمده و یا بوسیله خداوند از طریق پیامبران و معصومین به بشریت منتقل شده است. اما متاسفانه در دویست سال اخیر طب نوین چشم خود را به روی دستاورد چند هزارساله طب کهن میبندد و داعیه رساندن بشر به سلامت کامل را دارد که نتایج زیانبار این ادعای واهی را همگی شاهدیم.

خوشبختانه طی سالیان اخیر در سراسر دنیا رجعت به گذشته شدت یافته بخصوص در ایران که خود صاحب و پایه گذار علم طب کهن است و این خود باعث خرسندی و شعف است.

از این رو فروشگاه شفا با رویکردمطالعاتی طب کهن در نظر دارد محصولاتی را برای نیازهای بهداشتی هموطنان عزیز فراهم آورد تا خلاء موجود فی مابین تولید کنندگان و مصرف کنندگان محصولات طب سنتی را پر نماید.

 

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید

با توجه به عدم تامین کالا توسط شرکت های تولید کننده لطفا قبل از هر گونه سفارش تماس بگیرید.
X